www.pirx.pl


Skontaktuj się z nami!

Na wszelkie pytania od Państwa chętnie odpowiemy pod numerem telefonu:

(32) 335 41 42

lub drogą elektroniczną: info@pirxnet.pl
Gwarancja jakości, gwarancja prędkości

Zwrot "Firma w internecie" przez ostatnie lata zyskał niemal miano truizmu. Dziś trudno wyobrazić sobie działalność większości przedsiębiorstw bez dostępu do tego medium, które dzięki technologiom, jak VoIP zdaje się powoli wypierać nawet telefon.

By jednak móc skorzystać w pełni z dobrodziejstw Globalnej Sieci – nieodzownym jest zapewnienie sobie profesjonalnego, a co za tym idzie szybkiego i niezawodnego dostępu do jej zasobów.

Wybierając łącza PirxNet otrzymują Państwo gwarancję sprzedawanego pasma operatorskiego, dostęp poprzez wewnętrzną sieć szkieletową ATM na terenie Śląska, zależnie od Państwa potrzeb – dostęp przez łącza światłowodowe 100 Mbit i 1 Gbit, radiowe o przepustowości do 155 Mbit, jak również konwencjonalne łącza miedziane.

Współtworząc w ostatnich latach m. in. setki sieci osiedlowych - od przyłączeń, poprzez ich projekt, aż po kompleksowe wykonanie i administrację - mamy pewność, że proponowane przez nas rozwiązania spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta dla każdego klienta przygotowywana jest indywidualnie. Prosimy o kontakt z naszym działem handlowym.


Posiadamy także ofertę dla osób indywidualnych. Zapraszamy do zapoznania się z projektem   pirx.pl   naszego Działu Sieci Abonenckich.
Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania.
Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

PirxNet, ul. Dzierżona 12, Gliwice, info@pirxnet.pl