Dane Firmy:

PirxNet
ul. Dzierżona 12
44-122 Gliwice
NIP: 631-211-26-34

Konto bankowe:
ING Gliwice,
78105012851000000203397773


Nasza historia i misja

PirxNet zaistniał na rynku w 1997 roku, przygotowania do jego powstania rozpoczęły się jednak już dwa lata wcześniej. Firmę tworzy grono specjalistów-pasjonatów, całkowicie podpisujących się pod hasłem reklamowym SUN, iż "dopiero sieć to komputer". Młody wiek i związany z nim zapał do pracy to główny motor jej rozwoju.

Posiadając jeden serwer świadczący usługi WWW na początku roku 1997 -- firma rozrosła się na tyle, by dziś zapewniać dostęp do internetu na terenie Gliwic i Zabrza setkom użytkowników -- zarówno indywidualnym, jak i połączonym w osiedlowe sieci komputerowe.

Nasz cel jest prosty - dostarczać Internet. Co więcej - robić to tanio, efektywnie i bez ograniczeń terytorialnych. Pierwszym krokiem jest otwarcie drzwi do tego medium XXI wieku mieszkańcom Śląska; krokiem następnym będzie poszerzenie naszej oferty na całą Polskę.

Nasze ceny, niższe od cen konkurencji nawet o 40%, niech będą najlepszym dowodem na to, iż traktujemy sprawę poważnie. Pragniemy, by Internet stał się równie powszechny, jak telefon, co, o czym przekonuje nas doświadczenie ubiegłych lat, nie jest jedynie mrzonką, a bardzo konkretnym wymogiem dzisiejszego świata.

Wierzymy, iż z Państwa pomocą uda nam się te pragnienia zrealizować. 
 
 
Design: Fargo